Trh se změní, ale nezmizí!

Již ve středu 25. května se uskuteční v Praze-Pankráci největší nezávislý kongres finančních poradců v ČR.

Nabídne platformu pro diskuze, přednášky i setkávání a řízený networking pro všechny profesionální finanční, investiční i pojišťovací poradce.

Program kongresu je nabitý – šest tematických bloků v hlavním sále doplní řada specializovaných workshopů a to vše za účasti špičkových řečníků a profesionálů.

Jaká jsou hlavní témata letošního kongresu? Společným tématem je budoucnost a heslo Trh se změní, ale nezmizí! Příležitosti pro schopné a zodpovědné poradce, kteří preferují dlouhodobou spolupráci se svými klienty, totiž díky vývoji významně porostou.

Kongres přinese odpovědi na tato klíčová témata:
Legislativa a regulace (debata), investování za nízkých/nulových nebo dokonce záporných sazeb (debata), 5 velkých změn v pojišťovnictví, které přijdou, možnosti poradenského softwaru (debata), profesionální vzdělávání poradců (debata) a také informace o současném poradenském trhu.

Nad akcí převzaly záštity nejdůležitější asociace a organizace poradenského světa: USF ČR, EFPA ČR, AFIZ. Na akci vystoupí i zástupci MF ČR a nově i poradenského registru Elixír.

Právě díky spolupráci s tímto registrem přiblížíme současnou skutečnost poradenského trhu a nastavíme zrcadlo registru ČNB – dozvíte se, kolik „poradců“ ukončilo či přerušilo činnost, kolik vašich kolegů má exekuce (i v řádu desítek!), kolik jich má sídlo na místním úřadu i jak jsou na tom jednotlivé regiony. Jsou to čísla neradostná, ale bez jejich znalosti nelze poradenské prostředí zlepšovat. Naopak velkou výhodou je, že na kongresu FMEP takové „kolegy“ zaručeně nepotkáte!

Co získáte?
Na prvním místě samozřejmě pro váš další rozvoj a profesní úroveň nezbytné a špičkové informace od zajímavých lidí z různých oborů, dále se potkáte s kolegy i konkurenty a zástupci asociací, investičních a poradenských společností. Očekáváme také účast klientů, kteří se o poradenství zajímají více než průměrný zákazník poradenských služeb.

Kromě toho pak získáte
4 kredity do následného vzdělávání EFA, kongres akreditovala asociace EFPA ČR
1 měsíc přístup do databáze CRIBIS, produktu společnosti CRIF, která zajišťuje i registr Elixír.

V ceně je zahrnuto občerstvení, kvalitní oběd a DPH.

button1

A kdo že vystoupí na FMEP jako řečník? Podívejte se na profi.money-expo.cz, kde najdete i další informace o kongresu.

Komentáře nejsou povoleny.